Evkuran Otel ***

Ankaranın merkezi Kızılay’ da bulunan Evkuran Otel, 10 tanesi suit olmak üzere toplamda 60 odası ve 120 yatak kapasitesine sahip olup, 230 kişilik toplantı salonu ve restaurantı, açık otoparkı ile değerli müşterilerini
ağırlamaktadır. 30 kişilik çalıştıkları departmanlarda profesyonelleşmiş, hizmet kalitesini en üst derecede tutmayı hedefleyen ekibimizle HOTEL EVKURAN Ankara turizminin kendi yıldız sınıfı içinde öncü olmuş konaklama merkezidir. Odalarımız 2003 yılında dekorasyonu yenilenmiş olup kendi klasmanında öncülüğünü sürdürürken, üst klasman otellerle aynı konfor ve hizmet kalitesine sahiptir. Konumu itibari ile Kızılay merkeze 200 metre mesafede bulunan otelimiz tüm alışveriş merkezlerine, devlet dairelerinin konumlandığı Bakanlıklara ve Devlet dairelerine yakın bulunmaktadır.

Ankara’nın merkezi Kızılay da ilk kurulduğu günden bugünlere kadar Başkent Otelciliğinin öncülüğünü yapan Otelimiz, Türk misafirperverliğinin gerektirdiği şekilde, müşterilerine sunmuş olduğu huzur dolu atmosferi ile değerli misafirlerine hizmet vermektedir.
Personeli, işletmecisi ve konaklama yapan misafirleri ile Evkuran Otel 20 yılı aşkın bir süreç içinde büyük bir aile olmuştur. Bizim öncelikli prensibimiz “EN LÜKS MEKAN İNSANLARIN EN RAHAT HİSSETTİKLERİ MEKANDIR” sloganı ile Evkuran Hotel’i bu doğrultuda misafirlerine profesyonel anlamda hizmet ve servis kurallarının dışına çıkmadan güleryüzlü, candan ve samimi bir atmosferde misafirlerine rahatlık ve huzur sunmaktadır. Hotel Evkuran bir diğer anlamda Ailenizin oteli olup güven ve gönül rahatlığı ile Ankara’daki gerçek eviniz olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
paykasa bozdurma astropay bozum