Sheraton Otel *****

Sheraton Hotel & Convention Center Ankara’nın saygın mevkilerine yakın kilit noktalarından ve mimari harikalarından biridir. Şehrin üzerinde yükselerek Kavaklıdere semtinin hareketliliğine ve yenilenmiş tarihi yapıların cezbedici manzarasına bir bakış sunmaktadır.

Özel dekore edilmiş odalar, görkemli suitler ve kişiye özel daireleri kapsayan 414 odamız, zarif yaşam anlayışına bağlılığımızı yansıtmaktadır. Sıcak renkler ve belirgin çizgiler birleşerek çağdaş ve tarihsel uyumu şehrin karakteriyle harmanlayarak yansıtmaktadır.

Sınırsız ikramlarımız, Türk gelenekleriyle çağdaş gereksinimleri birleştirmektedir. Otelimiz; Business Center, içinde Fitness Merkezi ve havuz da barındıran Sağlık Klübü yanında, şehrin en iyi yerel ve uluslararası mutfaklarını sunar. Yepyeni seçeneklerle – Osmanlı, Uluslararası ve Türk mutfağından seçikin lezzetler sunan Brasserie One yiyecek menümüz ve damak tadına hitap edeceğini umduğumuz şarap menümüz yeni dizeynı ile 12 Nisan 2010 tarihi itibari ile siz misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
paykasa bozdurma astropay bozum